Galeria

 

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

.

Dnia 28 października 2013r. w sali gimnastycznej zgromadzili się pierwszoklasiści wraz z rodzicami, babciami i dziadkami.

W ceremonii ślubowania uczestniczyli również - dyrektor szkoły p. Ferdynand Sańko, zastępca dyrektora szkoły p. Ireneusz Mandziuk, dyrektor przedszkola w Lipkach Wielkich p. Hanna Szostak, przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Santoku p. Łucja Mazur, przedszkolaki z wychowawczyniami p. Elżbietą Ryń i Jolantą Kaźmierczak oraz klasy II i III z wychowawczyniami Jolantą Tyktor i Ewą Mandziuk.

Uroczystość prowadziła wychowawczyni klasy I p. Anna Kleinrok. Uczniowie przedstawili program artystyczny, na który złożyły się wiersze i piosenki. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie, a po ślubowaniu Dyrektor Szkoły dokonał pasowania pierwszoklasistów i przyjął ich do grona uczniów Szkoły Podstawowej.

Dzieci swoim zachowaniem, ubiorem i przygotowaniem do uroczystości udowodniły, że są gotowe do przyjęcia ich w poczet uczniów szkoły. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki przygotowane przez rodziców, dyrektora i przedszkolaki oraz nietypowy upominek od uczestników koła teatralnego klas II i III – przedstawienie pt. „ Rzepka”.

Po uroczystości w klasie odbył się słodki poczęstunek.

Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w naszej szkole.

 

 

 

Powrót na stronę główną